0
0 toode(t) - 0.00€
 • Teie ostukorv on tühi!

 • Soovide nimekiri (0)
  0
  0 toode(t) - 0.00€
 • Teie ostukorv on tühi!

 • Privaatsuspoliitika

  Millist informatsiooni me kogume?

  Me kogume ja säilitame Teie andmeid, kui Te registreerite ennast meie veebipoe kasutajaks, esitate tellimuse, liitute uudiskirjaga, vastate küsitlusele või täidate ankeedi.

  Tellides meie veebipoest või registreerides ennast meie veebipoe kasutajaks võidakse Teilt vastavalt vajadusele küsida Teie nime, meiliaadressi, telefoninumbrit või krediitkaardi andmeid. Meie veebipoodi on võimalik külastada ka anonüümselt.

  Kuidas me Teie isikuandmeid kasutame?

  Isikuandmeid, mida me Teie kohta kogume, võidakse kasutada järgmiselt:

  Teie kasutajakogemuse isikustamiseks (Teie andmed aitavad meil paremini Teie individuaalsetele vajadustele vastata)

  Veebilehe parandamiseks (Teilt saadud andmete ja tagasiside põhjal püüdleme me pidevalt veebilehe pakkumiste parandamise poole)

  Klienditeeninduse parandamiseks (Teie info aitab meil tõhusamalt vastata Teie klienditeenindus ja -toe soovidele ja vajadustele)

  Tehingute töötlemisel kasutatavaid isikuandmeid, olgu need avalikud või privaatsed, me ei müü, vaheta, kanna üle ega anna ühelegi teisele ettevõttele ükskõik mis põhjusel ilma Teie nõusolekuta, välja arvatud selge eesmärgiga toimetada kohale Teie tellitud kaup või teenus.

  Perioodiliste meilide saatmiseks

  Teie meiliaadressi, mille olete meile andnud tellimuse töötlemiseks, kasutatakse ainult Teie tellimusega seotud info või uuenduste saatmiseks.

  Kui olete otsustanud liituda meie postiloendiga, saadetakse Teile elektronposti, mis võib sisaldada uudiseid meie ettevõtte kohta, uuendusi, informatsiooni toodete või teenuste kohta jne.

  Kuidas me kaitseme Teie isikuandmeid?

  Me rakendame mitmeid turvameetmeid säilitamaks Teie isikuandmete ohutust, kui esitate tellimust või haldate oma isikuandmeid.

  Me pakume turvalise serveri kasutamisvõimalust. Kõik tundlikud/krediitkaardi andmed kantakse üle Secure Socket Layer'i (SSL) tehnoloogia kaudu ning seejärel krüpteeritult meie Makseteenuse pakkuja andmebaasi, millele on juurdepääs ainult spetsiaalselt selliste süsteemide kasutamiseks volitatud isikutel, kes on kohustatud antud informatsiooni konfidentsiaalsena hoidma.

  Kas me kasutame küpsiseid?

  Jah. Küpsised on väikesed tekstifailid, mida veebilehekülg või teenusepakkuja kannab üle Teie arvuti kõvakettale veebilehitseja kaudu (juhul, kui olete nõustunud küpsiste kasutamisega), mis võimaldab veebilehe või teenusepakkuja süsteemidel tunda ära Teie veebilehitseja ning kasutada ja salvestada teatud andmeid. Me kasutame küpsiseid selleks, et aidata säilitada ja töödelda tooteid Teie ostukorvis, saada aimu ja salvestada Teie eelistusi tulevasteks külastusteks ning pidada järge reklaamidel. Kui soovite, võite valida, et Teie arvuti hoiataks Teid iga kord, kui küpsis on saadetud või soovi korral saate küpsised välja lülitada oma veebilehitseja sätetest. Nagu enamike veebilehtede puhul, lülitades küpsised välja, ei pruugi kõik teenused korralikult toimida. Tellimusi saate esitada aga sellest hoolimata võttes ühendust meie klienditeenindusega.

  Kas me avaldame andmeid välistele osapooltele?

  Me ei müü, vaheta ega kanna üle mingil muul viisil Teie isiku tuvastatavaid andmeid. See ei hõlma endas usaldusväärseid kolmandaid osapooli, kes assisteerivad meid meie veebilehe toimimisel, meie ettevõtte juhtimisel või Teie teenindamisel, senikaua, kui need kolmandad osapooled nõustuvad neile kättesaadavat informatsiooni konfidentsiaalsena hoidma. Teie andmeid võime avaldada ka juhul, kui see meie hinnangul aitab kaasa seaduse täitmisele, meie veebilehe reeglite järgimisele või aitab kaitsta meie või kellegi teise õigusi, vara ja ohutust. Mittetuvastatavaid andmeid võidakse aga teiste osapooltega jagada turunduslikel, reklaami- või muudel eesmärkidel.

  Kolmandate osapoolte lingid

  Aeg-ajalt võime omal valikul meie veebilehel kajastada või pakkuda kolmandate osapoolte tooteid või teenuseid. Kolmandate osapoolte veebilehekülgedel on oma ja meist sõltumatu privaatsuspoliitika. Seetõttu meie ei vastuta ega kohustu kolmandate osapoolte linkide ja veebilehtede sisu ja tegevuste eest. Sellest hoolimata püüame kaitsta oma veebilehe au ja väärikust ning igasugune tagasiside kolmandate osapoolte linkide ja veebilehtede kohta on teretulnud.

  Laste andmekaitse ja veebiturvalisus

  Me järgime laste andmekaitse ja veebiturvalisusega (COPPA - Children's Online Privacy Protection Act) seotud nõudeid, me ei kogu mittemingisuguseid andmeid alla 13 aasta vanustelt isikutelt. Meie veebilehekülg, tooted ja teenused on suunatud isikutele, kes on vähemalt 13-aastased või vanemad.

  Võrgu privaatsuspoliitika

  Käesolev võrgu privaatsuspoliitika rakendub ainult andmetele, mis on kogutud läbi meie veebilehe ega rakendu andmetele, mis on kogutud võrguväliselt.

  Kasutades meie veebilehte, nõustute meie privaatsuspoliitika tingimustega.

  Privaatsuspoliitika muutmine

  Kui me peaksime muutma oma privaatsuspoliitika tingimusi, postitame muudatused käesolevale leheküljele ja/või teavitame Teid muudatustest e-posti teel.

  Seadusandlus

  Läti Vabariigi seadused rakenduvad kõikidele ostudele välja arvatud ÜRO konventsiooni rahvusvaheliste kaupade müügi sätetele. Kõik ostuga seotud juriidilised vaidlused lahendatakse Riias, eeldusel et klient on ettevõtte omanik või avalik-õiguslik äriühing.

  Võtke meiega ühendust

  Kui Teil on privaatsuspoliitika kohta küsimusi, võite meiega ühendust võtta järgmiselt:

  http://www.teleskoobid.ee

  info@teleskoobid.ee

  Riia, Läti

  Tagasiside vorm

  Saa osa värskeimatest uudistest ja pakkumistest!