0
0 toode(t) - 0.00€
 • Teie ostukorv on tühi!

 • Soovide nimekiri (0)
  0
  0 toode(t) - 0.00€
 • Teie ostukorv on tühi!

 • Müügitingimused

  1. Kohaldamisala
  Kehtivad ainult meie üldtingimused. Me ei tunnista ühtegi tingimust, mis on vastuolus või erineb meie tingimustest, välja arvatud juhul, kui oleme nendega selgelt kirjalikult nõustunud.
   
  2. Lepingu sõlmimine
  Ostuleping ei ole sõlmitud enne kaupade kohaletoimetamist või eraldi kirjaliku kohaletoimetamise kinnituse esitamist. Lepingut ei sõlmita automaatse e-kirjaga, mis kinnitab tellimuse vastuvõtmist.
  Kuigi me püüame kohaletoimetamise viivitusi ja valetarneid nii palju kui suudame miinimumini vähendada, siis täielikult välistada me neid ei saa.
   
  3. Saatmiskulud
  Saatmiskulud sõltuvad pakkide arvust ja kaalust ning kohaletoimetamise aadressi asukohariigist. Meie kodulehel olevas tabelis on loetletud kaalu ja sihtriigiga seotud saatmiskulud. Kui lisate ostukorvi tooteid ja sisestate oma aadressi, näidatakse enne tellimuse lõpetamist täpset saatmiskulu.
  Kuna saatmiskulud on teatud toodete ja sihtriikide puhul väga kõrged, jätame endale õiguse määratud kindla tariifi asemel nõuda tegelikke saatmiskulusid. Sellistel harvadel juhtudel võtame enne toodete saatmist Teiega ühendust.
   
  4. Hinnad
  Määratud hinnad on lõplikud hinnad, mis sisaldavad käibemaksu. Tellimuste puhul, mille kohaletoimetamise aadress asub väljaspool Euroopa Liitu, mõistetakse määratud hindu netohindadena. Mõnel juhul tuleb kohaletoimetamisel lisaks maksta sihtriigi tollimaksud ja impordimaksud.
   
  5. Keelatud ja piiratud kaubad
  • Yukon Advanced Optics või Pulsar poolt toodetud tooted - edastame ainult Läti või Soome territooriumil asuvale aadressile.
  • Kui toote saadavuse olek on “Läbi müüdud” - toode ei ole hetkel tootmisel.
   
  6. Maksetähtaeg
  Ostuhind kuulub tasumisele ja tuleb maksta lepingu sõlmimisel (st kui kaubad kohale toimetatakse või kui saadakse kirjalik kinnitus tarne toimumise kohta).
   
  7. Maksmine
  Valida on võimalik järgmisi maksemeetodeid:
  • Krediitkaart (aktsepteerime Visa, MasterCard ja American Express krediitkaarte)
  • C.O.D. (kui pakutakse sihtriigis, lisaks COD tasud)
  • Pakume soovi korral ka arvega maksmise teenust. Jätame endale õiguse piirata maksemeetodeid iga juhtumi puhul eraldi.
  8. Varaõiguse säilitamine
  Kohaletoimetatud kaubad jäävad SIA Omicron omandiks seni, kuni nende eest on täielikult tasutud.
  Teave taganemisõiguse kasutamise kohta.
  Taganemisõigus.
  Teil on õigus käesolevast lepingust 14 päeva jooksul ilma ühegi põhjenduseta taganeda. Taganemisaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil saite füüsiliselt tellimuse kätte (kohaletoimetamise aega selle perioodi sisse ei arvestata).
  Taganemisõiguse kasutamiseks peate meid oma otsusest käesolevast lepingust taganeda selgesõnalise avaldusega (nt postiga, faksiga või e-postiga saadetud kirjas) teavitama (SIA Omicron, info@starstore.eu, +371 67677110). Võite kasutada lisatud taganemisvormi malli, kuid see ei ole kohustuslik.
  Taganemisaja tähtajast kinnipidamiseks piisab sellest, kui saadate kirja taganemisõiguse kasutamise kohta enne taganemisaja lõppu.
   
  Taganemise tagajärjed.
  Käesolevast lepingust taganemisel hüvitame Teile kõik saadud maksed, kaasa arvatud saatmiskulud (välja arvatud lisakulud, mis on seotud Teie kohaletoimetamismeetodi valikuga, mis erines meie pakutud standardpakkumuse kõige odavamast tüübist) ilma põhjendamatu viivituseta ning igal juhul hiljemalt 14 päeva jooksul alates päevast, mil teavitasite meid käesolevast lepingust taganemisest. Sellisel hüvitamisel kasutame samasuguseid maksemeetodeid, nagu kasutasite Teie algse tehingu puhul, kui Te pole selgelt teisiti kokku leppinud; igal juhul ei kaasne Teile sellise hüvitamise tagajärjel mingeid tasusid.
  Meil on õigus viivitada hüvitamisega seni, kuni oleme kaubad tagasi saanud või kui olete saatnud tõendi kaupade tagasisaatmise kohta, olenevalt sellest, kumb varem saabub.
  Te olete kohustatud kaubad meile tagasi saatma või üle andma ilma põhjendamatu viivituseta ning igal juhul hiljemalt 14 päeva jooksul alates sellest, mil teavitasite meid käesolevast lepingust taganemisest. Tähtajast on kinni peetud siis, kui saadate kaubad meile tagasi enne 14 päeva möödumist.
  Teie kohustute tasuma otsekulud kaupade tagasisaatmise eest. Teie vastutate ainult kauba vähenenud väärtuse eest, mis tuleneb teistsugusest käitlemisest, kui on vajalik kaupade olemuse, omaduste ja toimimise säilitamiseks.
   
  9. Kaebused / transportimisel tekkinud kahjustused
  Kui pakendil on saabumisel väljast nähtavad kahjustused, tuleb tarnest keelduda ja teavitada transpordiettevõtet nii nagu tarvis (palun esitada kohaletoimetaja nimi) või võimaluse korral kontrollida kohaletoimetaja juuresolekul, kas pakis on kõik esemed olemas, ja veenduda, et kõik on laitmatus seisukorras. Igal juhul palume kahjustuste aruandes kirja panna kõik kahjustused.
  Kui Te avastate kaupadel kahjustused alles pärast pakendi avamist, pöörduge viivitamatult meie poole, et saaksime transpordiettevõtet kahjustustest teavitada (tel. +371 67677110, info@starstore.eu). Nõuete esitamisel ja lahendamisel transpordil tekkinud kahjustuste kohta vajame Teie abi. Seetõttu palume hoida pakend tõendina muutumatuna ning vältida kahjustunud kaupade kasutamist. Lisaks saate meid aidata nii, kui teete kahjustuste dokumenteerimiseks neist fotosid.
  Kui tarnitud on valed kaubad, palume Teil enne kaupade tagasisaatmist meiega ühendust võtta. Kui kaebus on põhjendatud, tasume tagasisaatmise kulud meie.
   
  10. Garantii
  Garantiiaeg on tarbijate jaoks kaks aastat uute toodete ja üks aasta kasutatud toodete puhul. Ettevõtete jaoks muutuvad garantiinõuded aegunuks ühe aasta möödudes uute toodete puhul, kasutatud toodetele garantiid ei ole.
  Parandamise vajaduse tekkimisel pöörduge meie poole e-posti aadressil info@starstore.eu
   
  11. Vastutus, autoriõigus ja andmekaitse
   
  12.1. Vastutus sisu eest
  Meie veebipoe lehekülgede sisu on koostatud äärmiselt hoolikalt. Ometi ei saa me garanteerida, et see on terviklik, täpne või värskeim.
  Teistes keeltes esitatud sisu on osaliselt tõlked, mille on koostanud automaatne tõlkeprogramm. Me ei vastuta tõlkes esinevate vigade eest.
  12.2. Vastutus linkide eest
  Meie veebipoes on linke kolmandate osapoolte veebilehtedele; me ei vastuta nende veebilehtede sisu eest; vastutus nende eest lasub vastavate veebilehtede operaatoritel. Oleme kontrollinud neid veebilehti illegaalse sisu ja õigusrikkumiste asjus. Ometi on põhjendamatu oodata meilt sisu pideva kontrollimise teostamist ilma igasuguse konkreetse vihjeta õigusrikkumise kohta. Kui saame teada õigusrikkumisest, eemaldatakse link sellele veebilehele viivitamatult.
  12.3. Autoriõigus
  Siinsetel veebilehtedel esitatud autoriõigusega kaitstud sisu ei tohi ilma meie kirjaliku loata paljundada, muuta, kasutada ega levitada.
  12.4. Andmekaitse
  Kaitseme kõiki isikuandmeid suurima ettevaatusega ja vastavalt meie seadustele ning muudele asjakohastele õigusnormidele, kui kogume, töötleme ja kasutame kolmandate poolte isiku- ja muid andmeid, mida töötleme.
  Isikuandmete edastamisel kasutame maksimaalse konfidentsiaalsuse tagamiseks SSL krüpteerimistehnoloogiat.

  Tagasiside vorm

  Saa osa värskeimatest uudistest ja pakkumistest!