Firmast

-MEIE MISSIOON-
Müüa iga kliendi vajadustele sobivaid optilisi seadmeid mõistlike hindadega

Senine lugu...
2001. aastal alustas koduleht tegevust, pakkudes piiratud teleskoopide valikut. Viimastel aastatel on meie kliendibaas oluliselt välisturgudele laienenud. Hetkel oleme üks juhtivamaid jae- ja hulgimüügiettevõtteid Põhja-Euroopas, mis tegeleb tähevaatlus-, öönägemisseadmete, mikroskoopide ja binokulaaride müügiga. Me teeme koostööd maailma tipptootjatega, nagu Sky-Watcher, Celestron, Bresser, Pulsar, Yukon, Dörr, Helios, Fujinon ja paljud teised. Meie laos on tuhandeid tooteid, mis on valmis viivitamatuks väljasaatmiseks.

Meie piiramatu kirg optiliste seadmete vastu, mis on seotud astronoomia, teaduse, looduse, aktiivse elustiili, seiklusvaimu ja uudishimuga universumi vastu, annab meile lisamotivatsiooni veel kõvemini tööd teha. Hoiame alati silma peal oma valdkonna uusimatel innovatsioonidel ning jälgime kõiki värskeimaid uudiseid astronoomia- ja teadussaavutuste alal.
Meie jaoks on oluline, et kliendid oleksid meie pakutava teenuse kvaliteediga rahul. Me teeme kõik endast oleneva, et pakkuda abi ja soovitusi kõige sobivama toote valimisel vastavalt kliendi soovidele ja eelarvele.

Meie sihiks on edendada astronoomiateadust ja teadust ennast, mis muutuvad kõikide jaoks üha kättesaadavamaks ja mõistetavamaks. Me soovime, et igaüks võiks universumi ja meie maailmas juhtuva kohta rohkem teada saada.
Kui olete samuti nendest protsessidest huvitatud, külastage meie kodulehte ning Te leiate rohkelt kasulikke optilisi seadmeid.

Miks meie?

  • Tippkvaliteediga klienditeenindus ja -tugi
  • Kindel ja mugav ostmine veebis
  • Suurepärased tehingud ja spetsiaalsed sooduspakkumised
  • Uute toodete regulaarne lisandumine meie tootekategooriatesse
  • Otsetehingud tootjatelt, mis võimaldab meil parimaid hindu pakkuda
  • Kõikidel toodetel on tootja garantii
  • Kiire kohaletoimetamine 24 h jooksul ning kauba transportimine kõikidesse Euroopa riikidesse
  • Tasuta nõustamine meie ekspertidelt
Küsimuste või märkuste tekkimisel pöörduge julgelt meie poole.

Kontaktandmed

(+371) 29339941 (+371) 6788 7110 Vaata ettevõtte andmeid >

Käibemaksukohuslase registreerimisnumber (KMKR), juriidiline aadress, rahvusvaheline pangakonto number (IBAN) ja rohkem

Avalik observatoorium

Lisateave

Külastage meie müügisaali

Lisateave