Sky-Watcher Heritage-76 3” f/300 teleskoop

  • 83.00€
  • 68.00€

  • Maksudeta: 56.20€

Et kaubad jõuaks Eestisse enne 24. detsembrit, siis soovitame:
  • Veenduda, et toode on olemas, mida näitab märkus "Laos"
  • Tellida kaubad hiljemalt 20. detsembril.

Sky-Watcher Heritage-76 on spetsiaalselt projekteeritud, et tähistada rahvusvahelist astronoomia aasta (Iya) ja 400. aastapäeva Galileo esimesed teleskoobiga. See ei ole mitte ainult väga funktsionaalne täpsusega optiline instrument, vaid ka ilus kokkuostja tükk, laud või riiul ornament ja ideaalne kingitus.

Ilus, luksuslik toru graafika kujutatakse rikkalikult ajaloolisi teema.Pildid on spetsiaalselt projekteeritud, et sümboliseerida Galileo ja tema vastuolus katoliku kirik. Galileo Galilei avaliku championing Koperniku teooria heliocentrism, mis oli vastuolus maakeskne uskumused ajal, lõpuks viinud ta hukka rooma inkvisitsioon. Ta oli hiljem proovinud, keda kahtlustatakse ketserlus, sunniti seisukohtadest lahti ütlema ja veetis oma ülejäänud elu koduarestis. Muidugi Galileo, "isa kaasaegse teaduse" ja "isa kaasaegse vaatlusandmeid astronoomia" oli osutunud õige lõpuks.
Teleskoobi toru on ka kaunistatud sõna "Galileo 400" ja "Rahvusvaheline astronoomia aasta", samuti peamisi kuupäevad eluiga Galileo.

Teleskoop on varustatud, nagu standard, koos 5x suurendus Finderscope jaoks lihtne asukoha öötaevas objektide kohta. Ka kaks tarnitud okulaarid on spetsiaalselt ümberehitatud kvaliteetsemat Super Muundatud Achromats suurendada oma vaatepildi.Teleskoop aktsepteerib standard 1,25 "aksessuaarid nii suurendusulatuses saab hõlpsasti laiendada täiendava 1,25" okulaaride ja / või Barlow lääts.

Tüsistusteta käsijuhtimisega Dobsonian alt-asimuut mount muudab mugav, väga kantav, ostke-and-go süsteem.Täielik teleskoobi ja mount tuleb täielikult monteeritud otse karbist.
Saadaval esitlus Giftbox.

Optika
Tüüp: Helkur
Optiline disain: Newtoni tüüp
Pealäätse läbimõõt (mm): 76
Fookuskaugus (mm): 300
Fookussuhe: F/3.9
Soovituslik suurim suurendus: 152 x
Valgusjõud: 118 x
Lahutusvõime: 1.51
Vähim nähtav tähesuurus (mag): 11.2
Teravustaja: 1.25" Gear rack
Kinnitus
Tüüp: Dobson
Suunamissüsteem: Ei
Jälgimine: Ei
Üldandmed
Seeria: Heritage
Kaal (kg): 1.75
Komplektis olev lisavarustus
Okulaarid (1.25"): 10 mm; 25 mm
Otsimisobjektiiv: 5x24
Soovitatakse:
Lapsed: Jah
Algajatele: Jah
Kesktaseme: Ei
Edasijõudnud: Ei
Kasutusala
Looduse vaatlemine: Ei
Kuu / Planeedid: Jah
Udukogud & galaktikad Jah
Astrofotograafia jaoks: Ei
Päike: Ei (ainult sobiva päikesefiltriga)

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea