0
0 toode(t) - 0.00€
 • Teie ostukorv on tühi!

 • Soovide nimekiri (0)
  0
  0 toode(t) - 0.00€
 • Teie ostukorv on tühi!

 • Bresser Science ADL 601P mikroskoop

  • Tootja: Bresser
  • Mudel: 5770200
  • Saadavus: 1 - 3 nädalat
  Garantija 2 gadi

  2,599.00€
  Optilised näitajad
  Optiline disain: Trinoculaar
  Suurendus: 50 - 600 x
  Valgustus: Langev valgus ja altvalgustus
  Lääts: Abbe N.A. 1.25
  Dioptri reguleerimine (dptr): Jah
  Valgustus: Köhler
  Diafragma: Iiris
  Okulaari läbimõõt (mm): 23.2
  Mikroskoobi ülaosa: 360° pööratav, 45° kaldega
  Üldandmed
  Seeria: Science
  Korpuse materjal: Metall / plast
  Kaal (kg): 8.5
  Mõõdud (mm): 430 x 205 x 422
  Garantii: 2 aastat
  Komplektis olev lisavarustus
  Objektiiv: 5 x, 10 x, 40 x, 60 x
  Okulaar: 10 x
  Kasutusvaldkond
  Bioloogia: Jah
  Mineraloogia: Jah
  Gemmoloogia: Jah
  Teadus: Jah
  Soovitatakse:
  Kesktaseme: Jah
  Edasijõudnud: Jah

  Mikroskoobi alumises osas on läbiva valgusega halogeenvalgusti (20 W) ja toiteallikas ning pidevalt reguleeritavad hämardid peegelduva valguse ja läbiva valguse jaoks. Mõlemad trinokulaarmikroskoobi pea kinnitused töötavad kummagi valgustusrežiimiga. Olemas on ka fotode tegemise ning binokulaarse visuaalse vaatluse võimalus. Okulaaride kaldenurk on 30°. Polarisatsiooniotsiku ühendamisel sobib instrument materjalide siseehituse uurimiseks ja erinevate mehaaniliste aparaatide seisukorra jälgimiseks õppeasutustes ja tehastes.

  Peegelduva valgusega halogeenvalgust (20 W), mis läheb läbi objektiivi objektini, saab spetsiaalsetel eesmärkidel värvilise filternupu ja polarisaatori / analüsaatori kombineerimise abil muuta. Science ADL 601P on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega instrument. Sel on ka teisi omadusi, mis on tüüpilised kõrgekvaliteediliste mikroskoopide puhul: neljakordne objektiivi ninapadi, pikuti ja risti liikuv alus, koaksiaalselt fokuseerivad nupud (puudutavad täppisliikumist: 200 µm / täispööre), silmade vahe reguleerimine, dioptri seadistamine ja fotoelement.

  Lisavarustusena saadaolevad tavalised tarvikud on laia vaateväljaga okulaarid (WF10x, WF16x), jaotav okulaar (WF10x), erinevad planakromaatilised DIN objektiivid (nt 4x, 5x, 10x, 20x, 40x sissetõmmatav, 100x-õli, sissetõmmatav), Abbe kondensor (apertuurarv 1,25; iirisdiafragmaga ja lisaläätsedega), pimeda vaatevälja kondensorid (kuiv ja õli), õli, faasikontrastsuse komplekt, vaatevälja diafragma (Köhleri valgustuse saamiseks) ja filtrid (sinine, roheline, kollane, lihvklaas, polarisatsioon).

  Saa osa värskeimatest uudistest ja pakkumistest!